Login
Register Lost pass

Quake LIVE - TDM 2v2

Schedule

Round 4

Match Division Time
Platige Team OldSchool #1 Today, 21:00
KogdaKvad TEAM TUNGASTE #1 Today, 21:00
cu in chat frag collectors #1 Today, 21:00
REKTAHOLICS Pandæmonium #1 On Thursday May 20, 21:00
Tutto Bene Padlas #2 Tomorrow, 21:00
fish Virtual owners #2 Tomorrow, 21:00
KARETA Chess Club #2 Tomorrow, 21:00
Fighting Spirit Gan6Play #3 On Wednesday May 19, 21:00
Low Elo Guys Lazy Starwing #3 On Wednesday May 19, 21:00
615 Andjey&Arices #3 On Wednesday May 19, 21:00

Round 5

Match Division Time
REKTAHOLICS cu in chat #1 May 24th, 21:00
Pandæmonium KogdaKvad #1 May 24th, 21:00
frag collectors OldSchool #1 May 24th, 21:00
TEAM TUNGASTE Platige Team #1 May 24th, 21:00
goD fish #2 May 25th, 21:00
Chess Club Padlas #2 May 25th, 21:00
Virtual owners Tutto Bene #2 May 25th, 21:00
ascension Low Elo Guys #3 May 26th, 21:00
Gan6Play Andjey&Arices #3 May 26th, 21:00
Lazy Starwing 615 #3 May 26th, 21:00

Round 6

Match Division Time
Platige Team frag collectors #1 May 31st, 21:00
TEAM TUNGASTE Pandæmonium #1 May 31st, 21:00
OldSchool REKTAHOLICS #1 May 31st, 21:00
KogdaKvad cu in chat #1 May 31st, 21:00
Tutto Bene Chess Club #2 Jun 1st, 21:00
Virtual owners goD #2 Jun 1st, 21:00
fish KARETA #2 Jun 1st, 21:00
Low Elo Guys Fighting Spirit #3 Jun 2nd, 21:00
Lazy Starwing ascension #3 Jun 2nd, 21:00
615 Gan6Play #3 Jun 2nd, 21:00

Round 7

Match Division Time
Pandæmonium Platige Team #1 Jun 7th, 21:00
REKTAHOLICS frag collectors #1 Jun 7th, 21:00
cu in chat TEAM TUNGASTE #1 Jun 7th, 21:00
KogdaKvad OldSchool #1 Jun 7th, 21:00
goD Tutto Bene #2 Jun 8th, 21:00
KARETA Virtual owners #2 Jun 8th, 21:00
fish Padlas #2 Jun 8th, 21:00
Fighting Spirit Lazy Starwing #3 Jun 9th, 21:00
ascension 615 #3 Jun 9th, 21:00
Low Elo Guys Andjey&Arices #3 Jun 9th, 21:00

Round Catchup

Match Division Time
fish Chess Club #2 Apr 27th, 21:00
REKTAHOLICS KogdaKvad #1 May 3rd, 21:00
Pandæmonium OldSchool #1 May 3rd, 21:00
OldSchool cu in chat #1 Monday May 10, 21:00
TEAM TUNGASTE REKTAHOLICS #1 Monday May 10, 21:00
Padlas KARETA #2 Tuesday May 11, 21:00

Division #1

TeamPoints
PL 6
[ΠΝΔ] 6
KogdaKvad 3
Oldschool 3
rekt 3
Tungaste 3
fc 0
:3 0

Division #2

TeamPoints
Pad 6
ChessClub 6
MM 6
KARETA 3
<>< 0
vO 0
goD 0

Division #3

TeamPoints
400g. 9
A&A 9
FS 6
LEG 3
615 0
lsw 0
asc 0