Login
Register Lost pass

Quake LIVE - TDM 2v2

Schedule

Round 1

Match Division Time
KARETA Team Travka #1 On Sunday January 30, 21:00
TY&YA Pandæmonium #1 On Sunday January 30, 21:00
KogdaKvad Cauldron #1 On Sunday January 30, 21:00
Pro Padlas REKTAHOLICS #1 On Sunday January 30, 21:00
get armor frag bitches abc #2 On Monday January 31, 21:00
lasthope r34 VTEC #2 On Monday January 31, 21:00
DM jackmat #2 On Monday January 31, 21:00
Fighting Spirit 615 #3 On Tuesday February 01, 21:00
The Scalebearers Lized Esport #3 On Tuesday February 01, 21:00
i can win ascension #3 On Tuesday February 01, 21:00
DobezChovsky Gan6Play #3 On Tuesday February 01, 21:00
Fisherman's cove Psh #3 On Tuesday February 01, 21:00

Round 2

Match Division Time
Platige Team KARETA #1 Feb 6th, 21:00
Team Travka KogdaKvad #1 Feb 6th, 21:00
Pandæmonium Pro Padlas #1 Feb 6th, 21:00
Cauldron REKTAHOLICS #1 Feb 6th, 21:00
Double Espresso get armor frag bitches #2 Feb 7th, 21:00
abc DM #2 Feb 7th, 21:00
r34 VTEC jackmat #2 Feb 7th, 21:00
Lized Esport 615 #3 Feb 8th, 21:00
ascension Fighting Spirit #3 Feb 8th, 21:00
Gan6Play The Scalebearers #3 Feb 8th, 21:00
Fisherman's cove i can win #3 Feb 8th, 21:00
Psh DobezChovsky #3 Feb 8th, 21:00

Round 3

Match Division Time
TY&YA Platige Team #1 Feb 13th, 21:00
KogdaKvad KARETA #1 Feb 13th, 21:00
Cauldron Pandæmonium #1 Feb 13th, 21:00
REKTAHOLICS Team Travka #1 Feb 13th, 21:00
lasthope Double Espresso #2 Feb 14th, 21:00
DM get armor frag bitches #2 Feb 14th, 21:00
r34 VTEC abc #2 Feb 14th, 21:00
i can win Psh #3 Feb 15th, 21:00
The Scalebearers DobezChovsky #3 Feb 15th, 21:00
Lized Esport ascension #3 Feb 15th, 21:00
615 Gan6Play #3 Feb 15th, 21:00
Fighting Spirit Fisherman's cove #3 Feb 15th, 21:00

Round 4

Match Division Time
Team Travka Pandæmonium #1 Feb 20th, 21:00
KARETA REKTAHOLICS #1 Feb 20th, 21:00
TY&YA Pro Padlas #1 Feb 20th, 21:00
Platige Team KogdaKvad #1 Feb 20th, 21:00
get armor frag bitches r34 VTEC #2 Feb 21st, 21:00
lasthope jackmat #2 Feb 21st, 21:00
Double Espresso DM #2 Feb 21st, 21:00
Gan6Play ascension #3 Feb 22nd, 21:00
Fisherman's cove Lized Esport #3 Feb 22nd, 21:00
DobezChovsky 615 #3 Feb 22nd, 21:00
i can win Fighting Spirit #3 Feb 22nd, 21:00
Psh The Scalebearers #3 Feb 22nd, 21:00

Round 5

Match Division Time
Pandæmonium KARETA #1 Feb 27th, 21:00
Cauldron TY&YA #1 Feb 27th, 21:00
REKTAHOLICS KogdaKvad #1 Feb 27th, 21:00
Pro Padlas Platige Team #1 Feb 27th, 21:00
jackmat Double Espresso #2 Feb 28th, 21:00
r34 VTEC DM #2 Feb 28th, 21:00
abc lasthope #2 Feb 28th, 21:00
Gan6Play Fisherman's cove #3 Mar 1st, 21:00
ascension DobezChovsky #3 Mar 1st, 21:00
Lized Esport i can win #3 Mar 1st, 21:00
615 The Scalebearers #3 Mar 1st, 21:00
Fighting Spirit Psh #3 Mar 1st, 21:00

Round 6

Match Division Time
Platige Team REKTAHOLICS #1 Mar 6th, 21:00
Pro Padlas Cauldron #1 Mar 6th, 21:00
KogdaKvad Pandæmonium #1 Mar 6th, 21:00
TY&YA Team Travka #1 Mar 6th, 21:00
Double Espresso r34 VTEC #2 Mar 7th, 21:00
jackmat abc #2 Mar 7th, 21:00
lasthope get armor frag bitches #2 Mar 7th, 21:00
DobezChovsky Fisherman's cove #3 Mar 8th, 21:00
i can win Gan6Play #3 Mar 8th, 21:00
The Scalebearers ascension #3 Mar 8th, 21:00
Fighting Spirit Lized Esport #3 Mar 8th, 21:00
Psh 615 #3 Mar 8th, 21:00

Round 7

Match Division Time
Cauldron Platige Team #1 Mar 13th, 21:00
Pandæmonium REKTAHOLICS #1 Mar 13th, 21:00
Team Travka Pro Padlas #1 Mar 13th, 21:00
KARETA TY&YA #1 Mar 13th, 21:00
abc Double Espresso #2 Mar 14th, 21:00
get armor frag bitches jackmat #2 Mar 14th, 21:00
lasthope DM #2 Mar 14th, 21:00
Gan6Play Fighting Spirit #3 Mar 15th, 21:00
ascension 615 #3 Mar 15th, 21:00
Lized Esport Psh #3 Mar 15th, 21:00
Fisherman's cove The Scalebearers #3 Mar 15th, 21:00
DobezChovsky i can win #3 Mar 15th, 21:00

Round 8

Match Division Time
Platige Team Pandæmonium #1 Mar 20th, 21:00
Cauldron Team Travka #1 Mar 20th, 21:00
Pro Padlas KARETA #1 Mar 20th, 21:00
KogdaKvad TY&YA #1 Mar 20th, 21:00
Psh ascension #3 Mar 22nd, 21:00
The Scalebearers i can win #3 Mar 22nd, 21:00
Fighting Spirit DobezChovsky #3 Mar 22nd, 21:00
615 Fisherman's cove #3 Mar 22nd, 21:00
Lized Esport Gan6Play #3 Mar 22nd, 21:00

Round 9

Match Division Time
KogdaKvad Pro Padlas #1 Mar 27th, 21:00
Team Travka Platige Team #1 Mar 27th, 21:00
KARETA Cauldron #1 Mar 27th, 21:00
TY&YA REKTAHOLICS #1 Mar 27th, 21:00
The Scalebearers Fighting Spirit #3 Mar 29th, 21:00
i can win 615 #3 Mar 29th, 21:00
DobezChovsky Lized Esport #3 Mar 29th, 21:00
Fisherman's cove ascension #3 Mar 29th, 21:00
Gan6Play Psh #3 Mar 29th, 21:00

Division #1

TeamPoints
PL 0
TT 0
[ΠΝΔ] 0
CLDRN 0
rekt 0
P-P 0
KogdaKvad 0
TY&YA 0
KARETA 0

Division #2

TeamPoints
DE 0
abc 0
r34 0
e8 0
DM 0
#lh 0
#gafb 0

Division #3

TeamPoints
psh 0
[DV] 0
icw 0
Sbs 0
FS 0
615 0
Lized 0
asc 0
400g. 0
fsh 0