Login
Register Lost pass

Quake LIVE - TDM 2v2

Schedule

Round 1

Match Division Time
Kök Lan Psh #3 Tomorrow, 20:00

Round 2

Match Division Time
nites team lasthope #2 On Tuesday January 31, 21:15

Round 3

Match Division Time
KogdaKvad Team Sweden #1 Tomorrow, 21:00
Pandæmonium Platige Team #1 Tomorrow, 20:00
wAnnaBees abc #2 On Tuesday January 31, 20:00
lasthope Bestaimers #2 On Tuesday January 31, 20:00
nites team Gan6Play #2 On Tuesday January 31, 20:00
i can win 615 #3 On Wednesday February 01, 20:00
ascension Kök Lan #3 On Wednesday February 01, 20:00
The Scalebearers Astral Starlight #3 On Wednesday February 01, 20:00

Round 4

Match Division Time
Team Germany KogdaKvad #1 Feb 6th, 20:00
REKTAHOLICS Team Travka #1 Feb 6th, 20:00
Team Sweden Pandæmonium #1 Feb 6th, 20:00
Team Czech wAnnaBees #2 Feb 7th, 20:00
abc nites team #2 Feb 7th, 20:00
Bestaimers Gan6Play #2 Feb 7th, 20:00
Kök Lan 615 #3 Feb 8th, 20:00
Astral Starlight i can win #3 Feb 8th, 20:00
Psh The Scalebearers #3 Feb 8th, 20:00

Round 5

Match Division Time
Team Travka Team Germany #1 Feb 13th, 20:00
Pandæmonium KogdaKvad #1 Feb 13th, 20:00
r34 VTEC REKTAHOLICS #1 Feb 13th, 20:00
Bestaimers abc #2 Feb 14th, 20:00
nites team wAnnaBees #2 Feb 14th, 20:00
lasthope Team Czech #2 Feb 14th, 20:00
Kök Lan Astral Starlight #3 Feb 15th, 20:00
i can win The Scalebearers #3 Feb 15th, 20:00
ascension Psh #3 Feb 15th, 20:00

Round 6

Match Division Time
REKTAHOLICS Platige Team #1 Feb 20th, 20:00
Team Germany Pandæmonium #1 Feb 20th, 20:00
Team Travka r34 VTEC #1 Feb 20th, 20:00
Team Czech nites team #2 Feb 21st, 20:00
lasthope Gan6Play #2 Feb 21st, 20:00
wAnnaBees Bestaimers #2 Feb 21st, 20:00
Psh i can win #3 Feb 22nd, 20:00
ascension 615 #3 Feb 22nd, 20:00
The Scalebearers Kök Lan #3 Feb 22nd, 20:00

Round 7

Match Division Time
Platige Team Team Travka #1 Feb 27th, 20:00
Team Sweden REKTAHOLICS #1 Feb 27th, 20:00
r34 VTEC Team Germany #1 Feb 27th, 20:00
Gan6Play Team Czech #2 Feb 28th, 20:00
Bestaimers nites team #2 Feb 28th, 20:00
abc lasthope #2 Feb 28th, 20:00
615 Psh #3 Mar 1st, 20:00
Kök Lan i can win #3 Mar 1st, 20:00
Astral Starlight ascension #3 Mar 1st, 20:00

Round 8

Match Division Time
r34 VTEC Platige Team #1 Mar 6th, 20:00
Team Travka Team Sweden #1 Mar 6th, 20:00
KogdaKvad REKTAHOLICS #1 Mar 6th, 20:00

Round 9

Match Division Time
Platige Team Team Germany #1 Mar 13th, 20:00
Team Sweden r34 VTEC #1 Mar 13th, 20:00
REKTAHOLICS Pandæmonium #1 Mar 13th, 20:00
KogdaKvad Team Travka #1 Mar 13th, 20:00

Division #1

TeamPoints
KogdaKvad 9
SWE 9
TT 6
[ΠΝΔ] 6
rekt 6
GER 3
PL 3
r34 3
BB 0

Division #2

TeamPoints
CZE 9
wB 9
400g. 6
[BA] 3
#lh 3
NT 3
abc 3
mv 0

Division #3

TeamPoints
Starlight 6
Sbs 6
asc 3
KL 0
psh 0
icw 0
615 0